Przejdź do strony: Home

O inwestycji

Budowane Osiedla „Pogodna” i „Stolarska" zlokalizowane są w północnej części miasta Murowana Goślina. W ramach inwestycji powstaną mieszkania Villa i Forma. Villa to lokale o powierzchni 36 – 69 m kw. w komfortowym budynku wielorodzinnym. Ponadto deweloper Linea przygotuje dwupoziomowe mieszkania w zabudowie szeregowej, Forma o metrażu ok. 75 m kw. Przemyślany projekt pozwoli Mieszkańcom zachować prywatność i mieszkać w ciszy oraz spokoju. 

 

Podobnie jak w Dąbrówce, w Murowanej Goślinie Linea wyposaży osiedle w drogi, oświetlenie, wyznaczy i zagospodaruje tereny zielone. Piękne otoczenie jest wizytówką naszych osiedli. Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w połowie 2017 roku. 

Gmina Murowana Goślina dynamicznie się rozwija, zajęła trzecie miejsce w Wielkopolsce wśród najlepszych gmin miejskich i miejsko-wiejskich w rankingu „Złota setka Rzeczpospolitej”. Ponadto znalazła się na liście wśród 100 najatrakcyjniejszych miejsc do zamieszkania w Polsce tygodnika „Wprost”. To jedna z najlepszych rekomendacji, aby wybrać tę lokalizację.

IDEALNIE!

Deweloper Linea zadba o komfort Mieszkańców i przygotuje dwa duże place zabaw. To idealne miejsce na odpoczynek dla rodzin z dziećmi. Wszystkie zabawki zostaną przygotowane według najwyższych standardów jakości oraz bezpieczeństwa. W takim miejscu aż chce się wypoczywać wspólnie, całą rodziną!

ZAMIESZKAJ W IDEALNYM MIEJSCU!

MUROWANA GOŚLINA

to miejsce gdzie szczególne 
znaczenie ma jakość życia!
Przejdź do strony: Linea - Murowana Goślina
Przejdź do strony: O inwestycji cd
Przejdź do strony: ul. Pogodna
Przejdź do strony: ul. Stolarska
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Pogodna mapa
Przejdź do strony: Pogodna galeria
menu